Последвайте ме

Европейският парламент днес беше употребен като предизборен митинг срещу Орбан

15:11, 24 Февруари, 2026

Недопустима намеса в изборите в Унгария – извънредната сесия на ЕП по повод годишнината от войната в Украйна беше превърната в тричане на унгарския премиер Орбан - и то в навечерието на парламентарните избори в страната. Наричаха го предател многократно – за това, че спира новите милиарди за Украйна и новия пакет санкции срещу Русия. И че иска преговори и мир, както САЩ.

Сесията стана трибунал и срещу словашкия премиер Фицо, както и срещу Жордан Бардела от Франция - вероятно бъдещ президент на страната. Нападат именно лидерите, които искат тотална реформа в прогнилия от корупция и пропаганда ЕС. Затова статуквото използва и този ден, за да ги напада и да бълва пропаганда срещу тях.

Опитите на някои разумни депутати да припомнят, че Украйна е една от най-корумпираните държави и че милиардите от европейските граждани потъват в киевските олигарси, че именно украинците взривиха Северен поток, че не са благодарни на страните, които приеха милиони украинци и ощетяват собствените си граждани в нужда, че Зеленски няма да спечели заради корупцията, бяха посрещани с недоволство.

Скъпоплатени безгръбначни евродепутати, топло настанени в ЕП, не искат войната да свършва, защото ще свърши и тяхното управление. Затова като папагали повтаряха дадените им опорки срещу Орбан, Фицо и всички други, които имат различна от либерално-троцкистката визия за бъдещето на Европа.

Обвиниха Меркел, че купувала евтин руски газ за германската икономика, но пропуснаха да отбележат, че именно тя вкара лавината от мигранти, които унищожават Европа и то с подкрепата на Урсула, Мецола, Калас и цялата либерална секта в ЕП.

Двойни стандарти и нежелание да се чуе и друго мнение. Нито дума за разбитата европейска икономика, за увеличаващата се безработица и намаляващи доходи, нито дума за десетките милиони нелегални имигранти, които заляха Европа и налагат неевропейска и нехристиянска идентичност в Стария континент.

Либералите в ЕП с тази сесия потвърдиха, че искат още война, а не мир. Че ще дават още милиарди от нашите пари и ще унищожават европейската икономика и идентичност.

 

Сподели:

Прочетете още

Някой ни бута по украинско-руския сценарий с РСМ

Реакцията на българските институции до момента е недостатъчна Лидерът на ВМРО Красимир Каракачанов определи палежа на два автомобила...

Повече

„Кошница с грижа“… Но за кого?

Правителството да наложи 30% таван на надценката в големите търговски вериги Само дни след като от правителството се срещнаха с предс...

Повече

ВМРО предлага 30% таван на надценките в големите търговски вериги

Време е държавата да защити българските производители и потребители от свръхпечалбите на чуждите търговски вериги <p class="wp-block-para...

Повече